[M]afia

Pokuty

Pátrání

Pátrání.gif

Pátrání se aktivuje, když máte pouta, nebo pistoly. Policisté v autech dají vědět svým kolegům, nahlásí typ auta a vy takřka nemáte šanci ujet. Policisté pěšáci dají svým kolegům vědět pomocí píšťalky či telefonní budky. Proto se také vyplatí budky v blízkosti policistů zničit. Pátrání začne mizet až tehdy, když už za sebou nebudete mít jediného fízla pronásledovatele.

Zmatená Policie

Zmatená Policie.gif

Tento případ nastane, když se rozhodnete nezastavit, nezaplatit pokutu a policistům (pěšákům) ujedete tak daleko, že už o vás nebudou mít přehled. Jakmile Vám ale dostihnou na dohled, pouta a někdy i pátrání se znovu aktivuje. 

Když jakýkoliv z těchto 4 obrázků (pokuta, pouta, pistole a zmatení) zesvětlá, policisté Vás ztratili z dohledu. Je veliká šance na to, že se jim zdejchnete. 

Pistole

Pistole.gif

Aby se Vám v horní části obrazovky objevila tato rozkošná pistole, musíte někoho zastřelit, nebo jen tak střílet. Třeba když vedete přestřelku s policisty. Tato pistole je ve většině případů ještě doprovázena osou pátrání. 

Pouta

Pouta.gif

Pouta se Vám objeví pokud nezaplatíte pokutu a pojedete dál. Také když někoho přejedete, zastřelíte, nebo jen když policista uvidí ve vašich rukách zbraň či uslyší střelbu.

Pokuta Bloček

Pokuta.gif

Pokuta je Vám udělena za překročené rychlosti (40 mil/h, 60 km/h), za jízdu na červenou, za dopravní nehodu (tzn. když do někoho šťouchnete) a za útok na Policii. V horní části obrazovky se Vám ukáže tento lísteček s pokutou. Pokud okamžitě nezastavíte, nevylezete z auta a nezaplatíte pokutu, objeví se místo pokuty želízka (viz. obrázek dvě) a policie se Vám bude snažit dostihnout a zatknout.